Amii to firma rodzinna. Nasze początki wzięły się z naukowej pasji. Dziś mamy wciąż ten sam entuzjazm i… 40 lat doświadczenia.

Produkujemy takie filtry, których sami chcemy używać. Kierujemy się najnowszą wiedzą naukową i współpracujemy z uczelniami wyższymi. Badania nad wodą z wodorem i wodą alkaliczną zaowocowały nowoczesnymi systemami, które pozwalają naszym klientom mieć w domach ekologiczne i ekonomiczne źródło wody najlepszej dla zdrowia. Posiadamy również wiele opatentowanych rozwiązań związanych z designem.

Nasze produkty – nie tylko filtry do wody, ale też doskonałej jakości alkomaty – sprzedawane są w 40 różnych krajach na całym świecie. Mamy licznych partnerów między innymi w Niemczech, Francji, Włoszech, Kanadzie i w USA. Eksport stanowi ponad połowę naszych zysków. Filtry wody doceniane są tam, gdzie jest wysoka świadomość dotycząca zdrowia i ekologii i tam, gdzie dostęp do czystej wody jest utrudniony (kraje Afryki, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Chiny).

Naszym celem jest rozwój: produktów, zespołu i firmy. Sukces Amii stał się możliwy dzięki zadowoleniu naszych klientów. Oni – tak, jak my – często są prekursorami. Instalując w domu filtry, wychodzą na przekór przyzwyczajeniom związanymi z wodą. Inwestują w zdrowie, kreują nowy styl życia. Co zyskują w zamian? Nie tylko zdrowie, ale również oszczędności, bo własne źródło najlepszej wody zwraca się z nawiązką.